BİZİ ARAYIN : (0-342) 777 00 00

Biz Kimiz ?

Dünden Bugüne inDizayner...

1970 Yılında İstanbul Bab-ı Ali'de başladı ticari yolculuğumuz. Atamız Fahri Anlaroğlu, 2 Ağabeyi ile Akşam Gazetesi'ni çıkarmaya başlıyor, gazete 3 gün sonra Gaziantep'e ulaşabiliyor ve yok satıyordu.

1978 yılında Gaziantep'e göç, bu kez yolumuzu Kurtuluş Gazetesi ile kesiştiriyor ve ulusal gazetecilik tecrübemiz ile yerelde gerçek gazetecilik anlayışını Gaziantep kamuoyu ile paylaşmaya başlıyorduk.

1993 yılında Hedef Basım Yayın Reklamcılık Şirketini kurduğumuzda ihtilalin izlerini silmiş olsak da ekonomik dalgalanmalara henüz hazır değildik. 1994 ve 2001 yıllarında yaşamak zorunda kaldığımız ekonomik krizler, ülke olarak nefesimizi kesse de, Zümrüd-ü Anka Kuşu gibi küllerimizden yeniden doğarak bugün, Anlaroğlu Reklam Dünyası ile sizlere hizmet etmeye başlıyoruz.

Gazetecilikte 50, matbaacılıkta 40, reklam ve promosyonda 20 yılı geride bırakan tecrübemiz bugün sizlere 'Reklam' denilince akla gelebilecek her alanda kişiye özel promosyon ürünlerden başlayarak, tabela, totem, araç giydirme, broşür, katalog, afiş, davetiye, led ışıklı tablo, sulu boya ve kara kalem tablo ile devam eden çok geniş bir alanda bizlerle tanışmaya zorlamaktadır.

inDizayner
inDizayner
Başarımızın Sırrı

Alanlarında profesyonel takımlarımız yeni kurulacak ya da mecut olan işletmeleriniz için yerel ve ulusal reklamlar dahil, tanıtım ve promosyon gruplarında binlerce ürün ve bütçenize uygun rakamlarla çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

Bizlerle tanışmak sizleri mevcut reklamcılarınızdan uzaklaştıracağı için bir kere daha düşünmenizi isteriz. Ne de olsa 'Tanıtımla gelen değişim' diyoruz.

Matbaa, Reklam ve Promozyon alanında yüzlerce şirketin ve şahsın bulunduğu Gaziantep'te;

Broşür, katalog, afiş, tabela, totem, araç giydirme, kişiye özel promosyon, şirket promosyonları, plaket, bayrak, açılış ve tanıtım organizasyonları yapan şirketimizin, 5 yıl sonra sektörün ilk 3'ünde, 10 yıl sonra ise bölgemizin en büyük şirketi olması için çalışmaktayız.

Mesleğimize 45 derecelik açı ile değil, 360 derecelik açı ile bakıp bu açıdan doğan gelişmelerle Gaziantep'teki firmaları Türkiye'ye ve dünyaya tanıtmaya, Türkiye'deki ulusal şirketlerin Güneydoğu ve Doğu Anadolu'daki iş ortağı olma yolunda ilerliyoruz.

Bugün çekirdek kadro ve 3 araçla çıktığımız yolda, yarın yüzlerce takım arkadaşı ve onlarca araç ve teknik ekipmanla bölgenin bu alanda sözünü söylemek istiyoruz.

Gaziantep'e 3 boyutlu promosyon ürünlerle renk katmayı hedeflerken, fuar stantları ile sanayicimizi ve yerel işletmecilerimizi diğer şehirlerdeki firmaların yüksek fiyatlarından kurtarmayı şehrimizin üretim ve tasarım kapasitesini yükseltmeyi planlamaktayız.

Ne de olsa, 'Tanıtımla gelen değişim' sloganıyla çalışmaktayız.

Başlıca Faaliyet Konularımızindizayner
Açık Hava Reklamcılığı
indizayner farkıyla
indizayner
Promosyon
indizayner farkıyla
indizayner
Matbaa İşleri
indizayner farkıyla
indizayner
Bayrak Çeşitleri
indizayner farkıyla
indizayner
Tekstil Baskı İşleri
indizayner farkıyla
indizayner
Dijital Baskı İşleri
indizayner farkıyla
indizayner
Markalama İşleri
indizayner farkıyla
indizayner
Kesim İşleri
indizayner farkıyla

Açık hava reklamcılık ve iç mekan uygulamalarımızla müşterilerimizin memnuniyeti bizim için birinci sıradadır. Faaliyet alanımız olan Dijital Baskı, Tabela, CNC Kesim ve diğer tüm alanlarda sizlere hizmet vermek için çalışmalarımızı gün geçtikçe geliştiriyoruz.

NELER YAPIYORUZ