BİZİ ARAYIN : (0-342) 777 00 00

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

inDizayner farkıyla

Sac Tabela

inDizayner

İşyeri ve siteler için giriş tabelası imalatı – montajı yapıyoruz. Elinizde hazırda bir tasarım yok ise, sizin için tasarımını yapıp beğeninize sunduktan sonra imalata geçiyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz giriş tabelalarına bakarak, kendi giriş tabelanız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

inDizayner farkıyla

Stadyum Tabelaları

inDizayner

Stadyuma ait tüm tabela ve yönelendirme işleri

inDizayner farkıyla

Pleksi Tabela

inDizayner

Markayı veya ürünü ön planda tutmak için stand veya ünite yaparak kullanabilen bir malzeme türüdür. Mağaza içi fiyat ve ürün pazarlamasında, mağaza cephe veya reklam yazısında hafif ve dayanaklı olma özelliği ile yapılır. Sahne ve en iyi yerlerde yapılan platform vb… yerlerde renk uyumu son derece önemlidir.

Dekorasyon çalışmaları üzerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Genellikle kullanım alanları standarttır. Yol aydınlatmalarda, balkonlarda asma tavan aydınlatmalarda elektronik ışık sistemlerinde led kapaklarla kullanılmaktadır. Pleksi renkli renksiz çeşitleri olan bir malzemedir. Saydam olan pleksi aynı zamanda yarı saydam da olabilir. Bir o kadar kolay işlenebilen pleksi bir o kadar da delinebilen, hafif bir yapısı da vardır.

Genel olarak çeşitli ebatlarla düz levhalar ile bulunur. 90 °c sıcaklıkla – 115 °c de sıcaklıkla ısıtılarak yapılır. Camdan dayanıklı ve hafif bir yapıya sahiptir. Tek kötü yanı, termodinamik bir yapı olduğu için, dayanıklık bakımından daha azdır. Döküm bakımından pleksiglas istenen verilere dayanarak uygulama hakkı verir. Pleksilerin özelliği, döküm yani levha olması.

inDizayner farkıyla

Işıklı Tabela

inDizayner

Işıklı tabela, akşam saatlerinde en çok dikkat çeken tabela türüdür. Normalde gündüz vakti okuyamadığınız yazıları, akşam vakti ışıklı tabela sayesinde rahatlıkla okuyabilirsiniz. Bulunduğu çevreye de güzellik katması cabasıdır.

Işıklı tabelanın uzun ömürlü olabilmesi için, işinin ehli olan ustalar tarafından hazırlanması gerekmektedir. Ancak, burada kullanılan malzeme de büyük önem taşımaktadır. Aşırı ucuz fiyat teklifi veren yerlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Biz, yaptığımız tüm ışıklı tabelalara uzun ömür garantisi vermekteyiz.

inDizayner farkıyla

Krom Tabela

inDizayner

Paslanmaz krom tabela, 1.2 mm kalınlığında paslanmaz sac ile üretilir. Bu tabelalar genellikle kutu harf üretiminde kullanılır. Krom, paslanmazlar arasında en dayanıklı olan modeldir. Ayrıca yapı olarak sert ve parlak bir yapıya sahip olduğu için dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilmektedir.

Paslanmaz krom tabelalar gümüş ve altın rengindedir. Halk arasında bunlara gold krom tabela ve silver krom tabela denilmekte olup bunların ışıklı ve ışıksız olarak 2 modeli bulunmaktadır. Bu tabelalarda ışığı isteğe bağlı olarak tabelanın arkasına veya önüne vurdurabiliyoruz.

inDizayner farkıyla

Totem Tabela

inDizayner

Totem tabela, büyük tabelalara verilen isimdir. Totem tabelalar ışıklı, ışıksız, tek ayaklı ve çift ayaklı olarak, kendi aralarında 4 e ayrılırlar. Totem tabela isminde, küçük tabelalar da mevcuttur. Ancak bunlar tam olarak totem tabela sayılmazlar. Totem tabela denildiği zaman akla büyük tabelalar gelmelidir.

Genel olarak kullanım yerleri alışveriş merkezleri, fabrikalar ve otoban kenarlarıdır. Totem tabela, kilometrelerce uzaktan gözükmekte ve okunabilmektedir. Aslına bakarsanız totem tabelanın en büyük özelliği de budur.

inDizayner farkıyla

Kutu Harf Tabela

inDizayner

Kutu harf tabela hizmetimiz alüminyum, paslanmaz ve pleksi gibi çeşitli malzemelerden oluşan tabela türlerine verdiğimiz hizmetin adıdır. Kutu harf tabelalar genellikle zarif ve ilgi çekici bir yapıya sahip olurlar. Bu sebeple, büyük iş yerlerinde genellikle kutu harf tabela kullanılmaktadır. Ayrıca kutu harf tabelaların ek işçiliği çoktur. Bütün harfler tek tek, deneyimli ustalarımız tarafından dönülmektedir.

inDizayner farkıyla

Raket CLP Tabela

inDizayner

Özellikle duraklarda sıkça görmeye alışık olduğumuz raket tabelalar, oldukça dikkat çekici ve güzel bir görüntüye sahiptir.

Raket CLP baskı, raket olarak bilinen ve özellikle duraklarda görmeye alıştığımız reklam araçlarının içine yerleştirilmek üzere yapılan ve çoğunlukla kuşe kağıda yapılan baskının ismidir. Zaten en büyük özelliği de kuşe kağıt kullanılmasıdır. Kuşe kağıt, hareketli raket tabelaların içerisinde zarar görmez. Her tarafı kapalı olan raket tabela reklamları suya, rüzgara ve toza dayanıklıdır.

inDizayner farkıyla

Led Tabela

inDizayner

Led tabela, dikkat çekici tabelalar arasında belkide en çok dikkat çekici olanıdır. Bu tabelalar kayan yazı sistemlerine sahip oldukları için, bilgisayar aracılığı ile istediğiniz yazıyı yazdırtabilirsiniz.

Led tabelalar, uzak mesafelerden bile oldukça dikkat çekici bir yapıya sahiptirler. Ancak, led tabelaların kalite bakımından birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Led tabelanın kalitesini içerisinde kullanılan ledler ve elektonik devreler belirler. Bizler müşteri memnuniyetini esas aldığımızdan dolayı, her zaman kaliteli malzeme kullanmaya özen göstermekteyiz. Tüm tabela modellerimize uzun ömür garantisi vermekteyiz.

inDizayner farkıyla

Alüminyum Tabela

inDizayner

Alüminyum Tabela, en sağlam tabela türlerinden bir tanesidir. Görsellik olarak da alüminyumun cezbediciliği vardır elbette. Alüminyum Tabela, ışıklı ve ışıksız olarak da kullanılabilmektedir.

Alüminyum tabelalara örnek vermek gerekirse; kompozit tabela, dekupe alüminyum tabela, alüminyum tabela üzeri pleksiglas kutu harf, alüminyum tabela üzeri folyo kesim yazı gibi alüminyum tabela türleri mevcuttur.

inDizayner farkıyla

Vinil Germe Tabela

inDizayner

Vinil germe tabela, diğer tabela modellerine göre daha ucuzdur. Vinil tabela, metalden yapılma kasanın üzerine gerilerek hazırlanır. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak 2'ye ayrılır.

Vinil germe tabelanın hazırlanışı ve montajı çok kolaydır. Üzerinde istediğiniz renkleri ve tasarımı kullanabilirsiniz.Demir profillerin üzerine brandanın gerilmesi ve montelenmesi ile hazırlanmaktadır. Işıklı yapılmak istenirse de, içine florasan döşeriz. Bu şekilde ışıklı ve ışıksız olarak hazırlanabilmektedir.

inDizayner farkıyla

Çatı Tabelası

inDizayner

Çatı Tabelası, genellikle büyük ve ağır oldukları için çatınızın sağlam olması gerekmektedir. Çatı tabelası montajında en az 1 adet vinç te gerekecektir.

Şimdiye kadar kurumsal ve bireysel müşterilerimize yaptığımız çatı tabelaları halen kullanılmakta ve en ufak bir sorun ile dahi karşılaşılmamıştır. Çatı tabelası montajı yapılırken en çok dikkat ettiğimiz ve özen gösterdiğimiz konulardan bir tanesi de iş güvenliğidir.

inDizayner farkıyla

Bayi Tabelası

inDizayner

Bayi tabelası, genellikle toplu yapılan tabelalardır. Bu tabelaların, seri üretime geçerek sırayla montajı yapılır. Tabela siparişi fazla verildiği için, birim fiyatında indirim söz konusu olmaktadır.

Dilerseniz bayi tabelası montajını siz kendiniz yaparsınız. Böylelikle montaj fiyatını, genel fiyattan düşmüş oluruz.

inDizayner farkıyla

Billboard & Megalight

inDizayner

Billboard reklamlarının sergilendiği alanlara billboard reklam panoları yapıyoruz. Reklam panosunu istediğiniz malzemeden üretebiliyoruz. Dilerseniz billboard reklamı için tasarım yapıp, bu tasarımı dijital baskı makinelerimiz ile çıkartarak size teslim ediyoruz.

Reklam sektörünün en eski reklam mecralarından bir tanesinidir billboard reklamları. Teknoloji geliştikçe dijital billboard ve 3 boyutlu billboardlar da çıktı. Yapmış olduğumuz billboard reklamları için aşağıdaki çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

inDizayner farkıyla

Gravür Tabela

inDizayner

Gravür tabela, cnc lazer makineleri ile pleksi üzerine yazılan hazır tabelalardır. Görüntü itibari ile çok şık durmaktadırlar. Çeşitli şekillerde hazırlanabilen bu gravür tabela, üzerine yapılan folyo uygulamaları ile daha görünür bir hale getirilebilirler. İş yeri tabelası ve dekor amaçlı kullanılabilen gravür tabela, ışıklı ve ışıksız gravür tabela olarak üretilebilir.

Gravür Tabelaları tercih sebebi genelde iç dekorasyona katkı sağlamak amaçlıdır. Gravür tabela yönlendirme olarak da kullanılabilmektedir. İsteğe göre maskot, yönlendirme, Müşteri ne istiyorsa ona göre tasarlanıp ışıklandırma yapılabilen şık ufak ve işlevsel tabelalardır.

inDizayner farkıyla

Şehir Hatları Uygulamaları

inDizayner

Türkiye genelindeki otobüs, vapur, tren hatlarının araç ve yaya giriş böülümlerinde yer alan reklam panolarına yapılan uygulamalardır.

Şehir hatlarında kullanılan vinil germe yada folyo yapıştırma tabelaların tercih sebebi genelde hedeflenen kitleye daha kolay ulaşılabilmesini sağlamaktadır. Tabelalar, müşteri ne istiyorsa ona göre tasarlanıp ışıklandırma yapılabilen şık ufak ve işlevsel tabelalardır.

inDizayner farkıyla

Pilon Totem Uygulamaları

inDizayner

Pilon Totem tabelalar, küçük yönlendirme tabelalarına verilen isimdir. Pilon Totem tabelalar ışıklı, ışıksız, tek ayaklı ve çift ayaklı olarak, kendi aralarında 4 e ayrılırlar.

Genel olarak kullanım yerleri alışveriş merkezleri, stadyumlar, üniversite yerleşkeleri ve fabrika yerleşkeleridir. Pilon Totem tabela, metrelerce uzaktan gözükmekte ve okunabilmektedir. Yönlendirme amacıyla kullanılır.